Nobilis Tilia

Nobilis Tilia působí v kraji Českého Švýcarska, kde vyrábí produkty aromaterapeutické kosmetiky a sortiment certifikované přírodní kosmetiky (CPK) a certifikované přírodní bio kosmetiky již 20 let. Šetrná práce s přírodními materiály je důležitou součástí filozofie firmy a všechny suroviny jsou zpracovávány s náležitou péčí. Firma ctí ruční práci. 

Nabízíme tyto výrobky značky Nobilis Tilia:

  • Mithra - gel na hráz

                Chladivé účinky gelu spolu s obsaženými éterickými oleji jej činí velmi účinným pomocníkem v poporodním období. Obsažené éterické                   oleje mají antimikrobiální a adstringentní účinky. Gel Mithra, perského boha slunce a světla, podpoří zklidnění a další regeneraci                         pokožky po porodu.

  • Leontýna - levandulový tělový pudr

                 Zásaditý charakter a jemná pórovitá struktura přírodního minerálu talku umožňuje vstřebávání nežádoucích látek z pokožky.                               Odstraňuje nadměrnou vlhkost způsobenou například pocením, které bývá původcem podráždění pokožky zejména v kožních záhybech.                   Zvýšenou vlhkost může způsobovat také používání dětských plen. Kompozice práškového oxidu zinečnatého a levandulového                                  éterického oleje je vhodná k předcházení nebo zmírnění nepříjemných projevů na pokožce jako zčervenání, opruzeniny, potničky                          podobně. Zásyp je vhodný pro kojence již od prvních dní po porodu.

  • Předporodní čaj

                 Vyvážená směs listů maliníku a jahodníku je prostředkem k usnadnění porodu a zmírnění porodních bolestí. Obsažené třísloviny mají                    příznivý vliv na průběh druhé doby porodní, tedy na samotný porod. Mohou také vyvolat stahy dělohy a napomoci tak zejména ženám,                    jejichž předpokládaný termín porodu už uplynul.

  • Čaj pro kojící maminky

                  Citlivě zvolená směs léčivých rostlin dodává kojícím maminkám potřebné vitaminy a minerály a příznivě ovlivňuje metabolismus.                             Podporuje tvorbu mateřského mléka a působí proti nadýmání. Mateřským mlékem se účinné látky přenášejí i na miminko a tak                                 dochází i ke zmírnění dětských kolik. Čaj výborně chutná.