Upozornění

Ve čtvrtek 23.01.2020 se nekoná dopolední Montessori dílnička a Hravá agličtina. Děkujeme za pochopení.

Rozpis stálého programu v pdf formátu ke stažení zde.

Na stálé programy je nutno se hlásit předem na tel:773 689 177, případně mít zaplacenou permanentku.

 Program probíhající v meditační místnosti
Pondělí                15:30-16:15
Hravá angličtina
3-6 let
16:15-17:00
Hravá angličtina
3-6 let
17:00-18:00
Veselé opičky a tanečky pro děti
3-6 let
18:00-19:00
Malí herci
4-8 let
   
Úterý 09:00-09:45
Cvičení s miminky
od 6 týdnů
10:00-10:45
Neposedné dětičky
pro chodící děti
11:00-11:45
Cvičení na čtyřech
pro lezoucí děti
                     
Středa 09:00-09:45
Cvičení s miminky
od 6 týdnů
10:00-10:45
Neposedné dětičky
pro chodící děti
11:00-11:45
Cvičení na čtyřech
pro lezoucí děti
    15:00-17:00
Předporodní kurz
           
Čtvrtek 09:00-09:45
Krtek a jeho příhody nebo
Divadélko trošku jinak
(koná se 1 x měsíčně)
   10:30-11:15
Montessori dílnička s tvořením
od 10 měsíců
11:30-12:00
Hravá angličtina
1-3 roky
    16:00-18:00
Šátkování miminek
(probíhá 1 x měsíčně)
termíny: 30.01., 27.02., 26.03.2020
       
Pátek 09:00-09:45
Hudební hrátky našich nejmenších
              16:00-16:45
Jóga pro děti
6-9 let
17:00-18:00
Pilates
18:15-19:15
Chi Toning
   
 
 Program probíhající v centru pro děti
Pondělí   9:50-10:50
Tvoření pro maminky
PROGRAM zde
11:30-11:45
BARVIČKA
tvoření pro děti
PROGRAM zde
            17:00-20:00
Základy šití a šití pro pokročilé
jednodenní kurz
Úterý                       17:00-20:00
Kurz šití - blok
Středa                       17:00-20:00
Kurz šití - blok
Čtvrtek                   16:00-17:00
BARVIČKA
tvoření pro děti
PROGRAM zde
17:00-20:00
Kurz šití - blok
Pátek                            
 
 Program probíhající mimo prostory mateřského centra
Pondělí                                  
Úterý                                  
Středa                                  
Čtvrtek   10:00-11:30
Saunování dětí
      15:30-17:00
Saunování dětí
           
Pátek