Naděje

Výroba bylinných tinktur probíhá v provozu certifikovaném Ministerstvem zdravotnictví, je pečlivě testována v průběhu celého procesu ve vlastních laboratořích. Bylinné produkty jsou zpracovávány bez chemických a konzervačních přísad. Firma v současné době má v sortimentu více jak sto druhů bylinných tinktur. Mimořádně účinné jsou tinktury vyrobené z pupenů rostlin. Další řadou produktů jsou masti, oleje a výluhy, které doplňujeme k sestavě pro léčbu. Firma Naděje dodává do lékáren i většině našich předních velkoobchodů, kteří mají svoje obchodní sítě po celé ČR i v zahraničí. 

Nabízíme tyto výrobky značky Naděje:

Echinacea Podpora přirozené obranyschopnosti, blahodárné působení na dýchací a močové cesty.
Česnek Antibakteriální, antioxidační aktivita, posílení imunitního systému, podpora funkce dýchacího systému, jaterní funkce, regulace hladiny cholesterolu a činnosti srdce a cév.
Ginkgo Biloba Podpora krevního oběhu včetně periferního prokrvení, podpora mozkových funkcí, udržování paměti a zrakové funkce při postupujícím věku, zachování psychické rovnováhy.
Grep Působí až proti osmi stovkám kmenů bakterií a virů, proti stovce kmenů plísní a také proti jednobuněčným parazitům. Ulehčuje trávení, čistí organismus a posiluje imunitu, napomáhá v prevenci proti nachlazení, infekcím a zápalům.
Jeřáb ptačí Podpora při překonávání stresu a vyčerpání, působení proti projevům stárnutí, posílení imunitního systému.
Levandule Příznivě působí na trávení zejména v podmínkách působení stresu. Pomáhá udržovat optimální mentální stav, podporuje koncentraci, paměť a pozornost. Přispívá k zachování paměti a psychických funkcí i s postupujícím věkem. Napomáhá relaxaci, podporuje dobrý  spánek, příznivě ovlivňuje funkci vnitřních orgánů. 
Lichořeřišnice  Pomáhá omezovat stav nežádoucích bakterií v organizmu.
Maté Celkové posílení organismu zejména při přepracování či oslabení, psychickém či fyzickém stresu, dodání energie, podpora štěpení  tuků a kontroly tělesné hmotnosti.
Ostropestřec Upevnění zdraví a funkce jater, ochrana jaterní tkáně, podpora detoxikačních účinků jater, trávení a pročišťování těla, příznivé  ovlivnění stavu a funkce srdce.
Řimbaba Podpora zklidnění, relaxace, snížení napětí v hlavě, udržování normálního glukózo-inzulínového metabolismu, periferního krevního oběhu, fyzické a psychické povzbuzení, usnadnění překonávání menopauzálních projevů.
Třezalka + šalvěj + meduňka + máta Pozitivní vliv na psychický i fyzický stav, podpora zdravého spánku, optimální relaxace a dobré nálady, příznivé působení na produkci, vylučování žluče a na trávení, usnadnění dýchání, zklidnění trávicího traktu, podpora funkce žaludku a střevního traktu, udržování zdravého vzhledu kůže, udržování struktury kostí po menopauze, stimulace obranyschopnosti.