Medela

Společnost Medela svými výrobky pro péči o matku a dítě oslovuje velmi specifickou skupinu zákazníků – těhotné ženy a maminky po porodu. Jejím cílem není dosažení maximálního zisku za cenu výroby nekvalitních výrobků, ale snaha kvalitními produkty zpříjemnit ženám nejkrásnější období jejich života – mateřství. Proto se snaží neustálým výzkumem ve spolupráci s předními vědeckými odborníky a zdravotnickým personálem vyvíjet nové technologie, které jsou v souladu s přírodou.

Nabízíme tyto výrobky značky Medela:

  • Purelan 100 

               Hojivá mast k ošetření citlivých, bolavých či popraskaných bradavek. Vyrobena ze 100% čistého lanolinu (ovčí tuk) bez chemických a                  konzervačních látek. Vhodný již do porodnice a použití od prvního dne kojení jako prevence před vznikem bolavých či popraskaných                      bradavek.

  • láhve na mléko
  • chrániče bradavek

               Chrání bolavé a rozpraskané bradavky před nepříjemným kontaktem s prádlem. Perforovaný okraj umožňuje cirkulaci vzduchu, čímž je                   zabráněno tvorbě plísní a dochází k urychlení procesu hojení bradavky. Jemný materiál pro pohodlné a nenápadné nošení.

  • náhradní dudlíky na láhve
  • kojící podprsenky

               Bezešvá strečová podprsenka bez kostic pro těhotné a kojící ženy s odepínacími ramínky.